Giovedì, 01 Ottobre 2026 - 10:50:51
Visit the Website
Show Azienda agricola Tre Querce on the map
Show Cart 0
Favorite products

Register a Buying Group Subscribe a Company

NOCI

Description

100% Made in Italy

Ingredients

Noci in guscio

Certificates

DEMETER - Demeter Association Italy
QC - QCertifications - Quality Certification

Azienda agricola Tre Querce

5 Kilograms

€ 30,00 € 6,00/Kg Out of stock

Contact the Supplier

Description Ingredients and Certificates

Description

100% Made in Italy

Ingredients

Noci in guscio

Azienda agricola Tre Querce

1 Kilogram

€ 6,00 Out of stock

Contact the Supplier

Description Ingredients and Certificates

Description

100% Made in Italy

Ingredients

Noci in guscio

Azienda agricola Tre Querce

1 Kilogram

€ 8,40 Out of stock

Contact the Supplier

Description Ingredients and Certificates

Description

100% Made in Italy

Ingredients

Noci in guscio

Azienda agricola Tre Querce

5 Kilograms

€ 40,00 € 8,00/Kg Out of stock

Contact the Supplier

Description Ingredients and Certificates

Description

100% Made in Italy

Ingredients

Noci

Certificates

DEMETER - Demeter Association Italy
QC - QCertifications - Quality Certification

Azienda agricola Tre Querce

1 Kilogram

€ 11,00 Out of stock

Contact the Supplier

Description Ingredients and Certificates

Description

100% Made in Italy

Ingredients

Noci in guscio

Certificates

DEMETER - Demeter Association Italy
QC - QCertifications - Quality Certification

Azienda agricola Tre Querce

5 Kilograms

€ 50,00 € 10,00/Kg Out of stock

Contact the Supplier

Description Ingredients and Certificates

Description

100% Made in Italy

Ingredients

Noci

Certificates

DEMETER - Demeter Association Italy
QC - QCertifications - Quality Certification

Azienda agricola Tre Querce

1 Kilogram

€ 28,00 Out of stock

Contact the Supplier

Description Ingredients and Certificates

Last product modified: Noci biologiche molto piccole Cal 26/28 - 1 Kg from Zanni Roberto on 03-05-2026