Mercoledì, 30 Settembre 2026 - 20:03:51
Stands
Stores
Show Cart 0
Favorite products

Cocoa

Description

100% Made in Italy

Consorzio Le Galline Felici

250 grams

€ 10,87 € 43,48/Kg      =

Contact the Supplier

Description

Description

100% Made in Italy

Consorzio Le Galline Felici

50 grams

€ 2,96 € 59,20/Kg      =

Contact the Supplier

Description

Description

100% Made in Italy

Consorzio Le Galline Felici

500 grams

€ 18,94 € 37,88/Kg      =

Contact the Supplier

Description

Description

100% Made in Italy

Consorzio Le Galline Felici

250 grams

€ 11,20 € 44,80/Kg      =

Contact the Supplier

Description
Show more

Cocoa Powder

Description

(Dominican Republic)

BananaJoe

75 grams

€ 2,10 € 28,00/Kg      =

Contact the Supplier

Description

Description

CTM Altromercato75 gr. - Dominican Rep

Mondo Solidale Pesaro

75 grams

€ 2,19 € 29,20/Kg      =

Contact the Supplier

Description

Description

(Latin America - Philippines)

BananaJoe

5 Pieces

€ 2,90 € 0,58/Pc      =

Contact the Supplier

Description

Description

(Dominican Republic - Ecuador)

BananaJoe

300 grams

€ 3,80 € 12,67/Kg      =

Contact the Supplier

Description
Show more