Mercoledì, 30 Settembre 2026 - 21:13:35
Stands
Stores
Show Cart 0
Favorite products

Poultry Meat

Description

Capon whole - 1, 3 € all'etto - The final price will vary depending on the actual weight

Casanova

1 Piece

€ 50,00      =

Contact the Supplier

Description

Description

Gosling homegrown weight about 4 Kg -

Casanova

1 Piece

€ 50,00      =

Contact the Supplier

Description

Description

The weight of a guinea fowl can vary from 1 to 2 Kg

cortedeisapori

500 grams

€ 6,00 € 12,00/Kg      =

Contact the Supplier

Description

Description

Mezzo Cappone - € 14/Kg - Ordinabile SOLO in accordo con un altro gassista in modo che il produttore ne fornisca 1 INTERO ma in 2 buste diverse. Si ipotizza 1.75 Kg ma il prezzo finale varierà e seconda del peso effettivo

Casanova

1 Piece

€ 25,00      =

Contact the Supplier

Description
Show more

Chicken

Description

Chicken spindle: the first part of the thigh, the small one. 6 pieces per package. Weight 0, 50/0, 70 Kg. Packaging to skin.

San Bartolomeo

600 grams

Price visible to users only

Contact the Supplier

Description

Description

100% Made in Italy

cortedeisapori

500 grams

€ 6,00 € 12,00/Kg      =

Contact the Supplier

Description

Description

Chicken entire torso. Packaging in trays in film. average weight 1, 10/1, 50 KG

San Bartolomeo

1.7 Kilograms

Price visible to users only

Contact the Supplier

Description

Description

100% Made in Italy

cortedeisapori

500 grams

€ 4,00 € 8,00/Kg      =

Contact the Supplier

Description
Show more