Wednesday, 30 September 2026 - 14:00:40
Stands
Stores
Show Cart 0
Favorite products

Preserved Fish

Description

Acciughe pescate nel mar Mediterraneo con reti da circuizione e lavorate artigianalmente con sale marino.

Nonno Peppino Fano

80 grams

Price visible to users only

Contact the Supplier

Description

Ingredients

Tuna (70%) Thunnus Alalunga, olive oil, sea salt.

Peppino Brunetto

200 grams

€ 6,73 € 33,65/Kg      =

Contact the Supplier

Ingredients and Certificates

Description

Ingredients: Anchovies (55%) European anchovy, olive oil, sea salt, pepper (1%).

Ingredients

Acciughe pescate nel mar Mediterraneo con reti da circuizione e lavorate artigianalmente con sale marino.

Peppino Brunetto

160 grams

€ 5,78 € 36,13/Kg      =

Contact the Supplier

Description Ingredients and Certificates

Description

Acciughe pescate nel mar Mediterraneo con reti da circuizione e lavorate artigianalmente con sale marino.

Ingredients

Anchovies (55%) European anchovy, olive oil, sea salt.

Peppino Brunetto

160 grams

€ 5,53 € 34,56/Kg      =

Contact the Supplier

Description Ingredients and Certificates

Description

Prodotto 100% italiano

Nonno Peppino Fano

160 grams

Price visible to users only

Contact the Supplier

Description

Description

Acciughe pescate nel mar Mediterraneo con reti da circuizione e lavorate artigianalmente con sale marino.

Ingredients

Anchovies (55%) European anchovy, olive oil, sea salt, garlic (1%), parsley (1%).

Peppino Brunetto

160 grams

€ 5,78 € 36,13/Kg      =

Contact the Supplier

Description Ingredients and Certificates

Description

Acciughe pescate nel mar Mediterraneo con reti da circuizione e lavorate artigianalmente con sale marino.

Nonno Peppino Fano

160 grams

Price visible to users only

Contact the Supplier

Description

Description

Estratto di Alici Salate

Nonno Peppino Fano

1 Piece

Price visible to users only

Contact the Supplier

Description

Ingredients

Anchovies (45%) European anchovy, olive oil *, sea salt. * From organic farming (45%).

Peppino Brunetto

160 grams

€ 6,66 € 41,63/Kg      =

Contact the Supplier

Ingredients and Certificates

Description

Acciughe pescate nel mar Mediterraneo con reti da circuizione e lavorate artigianalmente con sale marino.

Nonno Peppino Fano

160 grams

Price visible to users only

Contact the Supplier

Description

Ingredients

Tuna (68%) Thunnus Alalunga, extra virgin olive oil *, sea salt. * From organic farming (32%).

Peppino Brunetto

200 grams

€ 11,23 € 56,15/Kg      =

Contact the Supplier

Ingredients and Certificates

Description

Ingredienti: Acciughe (55%) Engraulis Encrasicolus, olio di oliva, sale marino integrale, peperoncino (1%).

Nonno Peppino Fano

160 grams

Price visible to users only

Contact the Supplier

Description

Ingredients

Tuna (68%) Thunnus Alalunga, extra virgin olive oil *, sea salt. * From organic farming (32%).

Peppino Brunetto

200 grams

€ 8,09 € 40,45/Kg      =

Contact the Supplier

Ingredients and Certificates

Ingredients

Tuna (70%) Thunnus Alalunga, olive oil, sea salt.

Peppino Brunetto

200 grams

€ 7,93 € 39,65/Kg      =

Contact the Supplier

Ingredients and Certificates

Description

Acciughe pescate nel mar Mediterraneo con reti da circuizione e lavorate artigianalmente con sale marino.

Nonno Peppino Fano

160 grams

Price visible to users only

Contact the Supplier

Description

Description

Acciughe pescate nel mare di Sicilia con reti da circuizione e lavorate artigianalmente con sale marino integrale.

Nonno Peppino Fano

500 grams

Price visible to users only

Contact the Supplier

Description

Description

Acciughe pescate nel mar Mediterraneo con reti da circuizione e lavorate artigianalmente con sale marino.

Ingredients

Anchovies (55%) European anchovy, olive oil, sea salt.

Peppino Brunetto

80 grams

€ 3,17 € 39,63/Kg      =

Contact the Supplier

Description Ingredients and Certificates

Description

Estratto di Alici Salate

Nonno Peppino Fano

1 Piece

Price visible to users only

Contact the Supplier

Description

Ingredients

Tuna (68%) Thunnus Alalunga, extra virgin olive oil *, sea salt. * From organic farming (32%).

Peppino Brunetto

200 grams

€ 8,73 € 43,65/Kg      =

Contact the Supplier

Ingredients and Certificates

Description

Acciughe pescate nel mar Mediterraneo con reti da circuizione e lavorate artigianalmente con sale marino.

Ingredients

Anchovies (45%) European anchovy, olive oil, capers (10%), sea salt.

Peppino Brunetto

160 grams

€ 6,16 € 38,50/Kg      =

Contact the Supplier

Description Ingredients and Certificates

Ingredients

Aglio marinato - 314 ml

Delfino Battista

1 Piece

€ 3,10      =

Contact the Supplier

Ingredients and Certificates

Ingredients

Tuna (70%) Thunnus albacore, water, sea salt.

Peppino Brunetto

200 grams

€ 6,15 € 30,75/Kg      =

Contact the Supplier

Ingredients and Certificates

Description

Acciughe pescate nel mare di Sicilia con reti da circuizione e lavorate artigianalmente con sale marino integrale.

Ingredients

Anchovies (80) European anchovy, sea salt, brine.

Peppino Brunetto

500 grams

€ 8,50 € 17,00/Kg      =

Contact the Supplier

Description Ingredients and Certificates

Ingredients

Tuna (70%) Thunnus Alalunga, olive oil, sea salt.

Peppino Brunetto

300 grams

€ 9,31 € 31,03/Kg      =

Contact the Supplier

Ingredients and Certificates

Ingredients

Tuna (70%) Thunnus albacore, water, sea salt.

Peppino Brunetto

200 grams

€ 5,92 € 29,60/Kg      =

Contact the Supplier

Ingredients and Certificates

Description

Acciughe pescate nel mare di Sicilia con reti da circuizione e lavorate artigianalmente con sale marino integrale.

Nonno Peppino Fano

180 grams

Price visible to users only

Contact the Supplier

Description

Ingredients

Tuna (70%) Thunnus Alalunga, olive oil, sea salt.

Peppino Brunetto

200 grams

€ 4,33 € 21,65/Kg      =

Contact the Supplier

Ingredients and Certificates

Description

100% Made in Italy

Ingredients

Anchovies (54%) European anchovy, olive oil *, sea salt, chili * (0.8%). * From organic farming (46%).

Peppino Brunetto

160 grams

€ 6,88 € 43,00/Kg      =

Contact the Supplier

Description Ingredients and Certificates

Ingredients

Tuna (68%) Thunnus Alalunga, extra virgin olive oil *, sea salt. * From organic farming (32%).

Peppino Brunetto

200 grams

€ 4,24 € 21,20/Kg      =

Contact the Supplier

Ingredients and Certificates

Ingredients

Tuna (70%) Thunnus albacore, water, sea salt.

Peppino Brunetto

200 grams

€ 6,15 € 30,75/Kg      =

Contact the Supplier

Ingredients and Certificates

Ingredients

Anchovies (54%) European anchovy, olive oil *, sea salt, garlic * (0.8%), parsley (0.8%). * From organic farming (45%).

Peppino Brunetto

160 grams

€ 6,88 € 43,00/Kg      =

Contact the Supplier

Ingredients and Certificates

Ingredients

Tuna (68%) Thunnus Alalunga, extra virgin olive oil *, sea salt. * From organic farming (32%).

Peppino Brunetto

200 grams

€ 6,13 € 5,50 € 27,50/Kg      =

Contact the Supplier

Ingredients and Certificates

Description

Acciughe pescate nel mare di Sicilia con reti da circuizione e lavorate artigianalmente con sale marino integrale.

Ingredients

Anchovies (90%) European anchovy, sea salt, olive oil.

Peppino Brunetto

180 grams

€ 4,99 € 27,72/Kg      =

Contact the Supplier

Description Ingredients and Certificates

Ingredients

Anchovies (45%) European anchovy, olive oil *, capers * Salina (10%), sea salt. * From organic farming (55%).

Peppino Brunetto

160 grams

€ 7,43 € 46,44/Kg      =

Contact the Supplier

Ingredients and Certificates