Mercoledì, 30 Settembre 2026 - 20:52:38
Stands
Stores
Show Cart 0
Favorite products

Walnuts

Description

WALNUTS of 'Amazon 250 gr shelled Brazil. CTM provider. BIO.

Ingredients

Noci brasiliane da agricoltura biologica. *Ingredienti del Commercio Equo e Solidale °Ingredienti da Agricoltura Biologica

Pacha Mama

150 grams

€ 5,50 € 36,67/Kg      =

Contact the Supplier

Description Ingredients and Certificates

Description

100% Made in Italy

Ingredients

Noci in guscio

Certificates

DEMETER - Demeter Association Italy
QC - QCertifications - Quality Certification

Azienda agricola Tre Querce

5 Kilograms

€ 50,00 € 10,00/Kg Out of stock

Contact the Supplier

Description Ingredients and Certificates

Description

(Brazil)

BananaJoe

1 Piece

€ 4,90      =

Contact the Supplier

Description

Description

100% Made in Italy

Ingredients

Noci

Certificates

DEMETER - Demeter Association Italy
QC - QCertifications - Quality Certification

Azienda agricola Tre Querce

1 Kilogram

€ 11,00 Out of stock

Contact the Supplier

Description Ingredients and Certificates

Description

Ctm Altromercato 150 gr

Mondo Solidale Pesaro

150 grams

€ 4,94 € 32,93/Kg      =

Contact the Supplier

Description

Description

100% Made in Italy

Ingredients

Noci in guscio

Azienda agricola Tre Querce

1 Kilogram

€ 8,40 Out of stock

Contact the Supplier

Description Ingredients and Certificates

Description

Retina -

SOS Rosarno (solo GAS Fano)

1 Piece

€ 8,00      =

Contact the Supplier

Description

Description

100% Made in Italy

Ingredients

Noci in guscio

Azienda agricola Tre Querce

1 Kilogram

€ 6,00 Out of stock

Contact the Supplier

Description Ingredients and Certificates

Description

100% Made in Italy

Ingredients

Noci

Certificates

DEMETER - Demeter Association Italy
QC - QCertifications - Quality Certification

Azienda agricola Tre Querce

1 Kilogram

€ 28,00 € 24,00 Out of stock

Contact the Supplier

Description Ingredients and Certificates

Description

100% Made in Italy

Ingredients

Noci in guscio

Azienda agricola Tre Querce

5 Kilograms

€ 40,00 € 8,00/Kg Out of stock

Contact the Supplier

Description Ingredients and Certificates

Description

100% Made in Italy

Ingredients

Noci in guscio

Certificates

DEMETER - Demeter Association Italy
QC - QCertifications - Quality Certification

Azienda agricola Tre Querce

5 Kilograms

€ 30,00 € 25,00 € 5,00/Kg Out of stock

Contact the Supplier

Description Ingredients and Certificates
Humanitas S.c.s.

500 grams

Price visible to users only

Contact the Supplier